/  /  /  / Mercedes dla Warmii
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mercedes dla Warmii

Warmia: Rebelia Kultury|
null
© Mercedes-Benz
null

Już w sobotę odbędzie się w Olsztynie specjalny koncert finałowy Jacka Kochana, jednego z najwybitniejszych perkusistów jazzowych. Wydarzenie odbędzie się w jednym z największych salonów Mercedesa w tej części kraju.

Już w sobotę w Olsztynie po czteromiesięcznej kampanii promocyjnej „Warmia: Rebelia Kultury” odbędzie się specjalny koncert finałowy Jacka Kochana, jednego z najwybitniejszych perkusistów jazzowych, kompozytora i aranżera.

"Dzięki uprzejmości właścicieli spółki Auto Idea koncert finałowy zostanie zrealizowany w największym salonie samochodowym Mercedesa w północno-wschodniej Polsce - wyjaśnia Radosław Zawadzki. "Chcemy też pokazać, że współpraca z biznesem przy projektach promocyjnych i kulturalnych jest nie tylko możliwa, ale i korzystna. Będziemy nadal szukać mecenasów naszych wydarzeń, zwłaszcza wśród uznanych marek".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama