/  /  /  / Jubileuszowy rok dla dealera Mercedesa
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jubileuszowy rok dla dealera Mercedesa

Mirosław Wróbel sp. z o.o.|
null
© Mercedes-Benz
null

Mijający 2012 rok był dla Mirosław Wróbel sp. z o.o. wyjątkowy. Jubileusz 20-lecia skłaniał do refleksji i biznesowych podsumowań.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W przypadku dolnośląskiego dealera marki Mercedes-Benz, jubileusz okazał się dodatkowym impulsem do dynamicznych działań i rozwoju. Firma rozbudowuje się w znaczący holding samochodowy. Tylko w 2012 roku otworzono dwa nowe oddziały: salon i serwis w Lubinie oraz Centrum Blacharsko-Lakiernicze w Pietrzykowicach.

Centrum, jako najnowocześniejszy taki obiekt na Dolnym Śląsku, jest gotowe do obsługi pojazdów wielkogabarytowych od tradycyjnych ciężarówek, aż po autobusy i pojazdy specjalne.

15 grudnia w Pietrzykowicach spółka Mirosław Wróbel przedstawiła nowego Antosa (na zdjęciu).

"Przez naszą nowoczesną stację obsługi samochodów ciężarowych w Pietrzykowicach przewinęło się setki klientów, dlatego wybór miejsca premiery kolejnej ciężarówki Mercedes-Benz był dla nas oczywisty - podkreśla Michał Łuczak, prezes spółki Mirosław Wróbel. "Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis wszystkich typów samochodów Mercedes-Benz: od samochodów osobowych poprzez samochody dostawcze, po ciągniki siodłowe i pojazdy do zadań specjalnych".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama