/  /  /  / DSV pomoże wyprodukować więcej Mercedesów
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

DSV pomoże wyprodukować więcej Mercedesów

DSV|
null
© Mercedes-Benz
null

Na początku roku Valmet Automotive podpisało kontrakt z DSV Road Finland na kompleksową obsługę logistyczną na kierunku z Europy do Finlandii. W ramach umowy, DSV zajmie się transportem części i komponentów z linii produkcyjnej do fabryki docelowej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Valmet Automotive to firma wytwarzająca zarówno samochody (Finlandia), jak i komponenty do samochodów (Niemcy i Polska).

Pod koniec ubiegłego roku Valmet Automotive zawarło 3-letni kontrakt na produkcję ponad 100 000 sztuk Mercedesa Klasy A w fabryce w Uusikaupunki (Finladnia). DSV natomiast jako jedna z trzech wybranych firm logistycznych będzie zajmować się transportem elementów niezbędnych przy produkcji.

"Zależało nam na wprowadzeniu innowacyjnych i skutecznych metod transportu. Dlatego też postanowiliśmy podjąć współpracę tylko z takim partnerem, który był gotowy zaoferować nam odpowiednie połączenie wiedzy, pokrycia geograficznego oraz zorientowania na elastyczność procesów - mówi Kalle Nuutila Z Valmet Automotive.

"W trakcie negocjacji z Valmet Automotive skoncentrowaliśmy się na zaoferowaniu optymalnych form transportu, planowania tras, czasów przejazdów i ekologii logistyki. Podpisanie umowy z Valmet Automotive jest dla DSV bardzo ważnym wydarzeniem, dzięki któremu stajemy się coraz silniejszym graczem na rynku obsługi logistycznej branży motoryzacyjnej - podkreśla Hannu Lakso, dyrektor regionu Europy Centralnej, DSV Road Finland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama