/  /  /  /  / Zostań mistrzem ekonomicznej jazdy Vito i Viano
Mercedes Vito

Mercedes Vito

Zmień
SegmentMinibusyŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Kombi Van
Emisja CO2---
Żużycie paliwa---
 

Zostań mistrzem ekonomicznej jazdy Vito i Viano

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

Mercedes-Benz zaprasza: podczas Tygodnia Mistrzów od 9 do 14 maja w salonach marki każdy właściciel samochodu dostawczego lub vana dowolnej marki może skorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy Vito i Viano.

Czekają też jazdy testowe, podczas których będzie można poznać inne zalety Mercedesa Vito i Viano. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody.

Nowy Mercedes-Benz Vito to ekonomia, użyteczność, komfort i bezpieczeństwo. Auto po liftingu jest oferowane z nowymi, czterocylindrowymi silnikami CDI o mocy od 70 kW do 190 kW i dostępnym na życzenie zwiększającym wydajność pakietem BlueEfficiency. Udoskonalony układ jezdny i liczne dodatkowe elementy wyposażenia sprawiają, że samochód jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów.

Nowy Mercedes-Benz Viano to z kolei ekonomia, luksus, przestronność i bezpieczeństwo. W trosce o ekologię już w wyposażeniu standardowym tego modelu znalazł się pakiet BlueEfficiency (w połączeniu z czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym o dwóch nowych poziomach mocy - CDI 2.0 100 kW i CDI 2.2 120 kW oraz nowoczesnym silnikiem CDI V6 165 kW), czyli zestaw innowacyjnych technologii, które wyraźnie zmniejszają zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji (m.in. ekonomiczna, 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów ECO Gear, funkcja ECO Start-Stop, pompa ECO wspomagania układu kierowniczego, opony o zmniejszonym oporze toczenia).

Komfortowi służy na nowo skonstruowany układ jezdny o udoskonalonej charakterystyce pracy zawieszenia i amortyzacji.

Zalety tych modeli, znacznie bardziej oszczędnych nie tylko od poprzedników, ale i konkurencji będzie można poznać podczas specjalnego Tygodnia z Vito i Viano od 9 do 14 maja 2011 w salonach Mercedes-Benz. Wszyscy, którzy zdecydują się w tym czasie odwiedzić salony marki, będą mogli skorzystać z eko-treningu, czyli krótkiego szkolenia podnoszącego umiejętności ekonomicznej jazdy samochodem dostawczym.

"Wszystkim nam trudno zaakceptować fakt, że za litr paliwa przyszło nam płacić ponad 5 zł. Możemy jednak zmienić niektóre nasze złe nawyki i zaoszczędzić paliwo. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić właścicieli wszystkich samochodów dostawczych na bezpłatne, kilkudziesięciominutowe szkolenia z ekonomicznej jazdy naszymi modelami. Podczas Tygodnia z Vito i Viano zapraszamy zarówno naszych klientów, jak i użytkowników dostawczych modeli Volkswagen, Renault, Fiat, Iveco, Ford, Citroen, Peugeot do naszych salonów, gdzie będą czekać specjalnie przygotowane, nowe Vito i nasi wykwalifikowani trenerzy. Te kilkadziesiąt minut poświęconych na trening będzie miało wymierne korzyści już przy następnym tankowaniu. Można oszczędzić nawet kilka tysięcy zł rocznie - mówi Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma specjalny dyplom-certyfikat wraz z informacją o zasadach ekonomicznej jazdy. Osiągnięte przez niego podczas jazdy szkoleniowej wyniki zużycia paliwa wezmą potem udział w konkursie na mistrza ekonomicznej jazdy. Każdy dealer wyłoni swojego mistrza, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas rodzinnych pikników w sobotę (14 maja). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mogli jeszcze lepiej poznać zalety nowego samochodu: mogą bowiem skorzystać z oferty bezpłatnego, jednodniowego użyczenia Mercedesa Vito lub Viano. Dla posiadaczy aut dostawczych marki bardziej atrakcyjne od testu mogą być przygotowane specjalnie na tę okazję oferty ASO: czyszczenie klimatyzacji za 1 zł brutto lub 200 zł na zakup części i usług serwisowych w ASO.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes Vito