/  /  /  /  / Polowanie na vany w Mercedesie
Mercedes Vito

Mercedes Vito

Zmień
SegmentMinibusyŚrednie dostawcze / VanŚrednie dostawcze / Kombi Van
Emisja CO2---
Żużycie paliwa---
 

Polowanie na vany w Mercedesie

Mercedes-Benz Polska|
null
© Mercedes-Benz
null

Wraz z jesienią we wrześniu nadchodzi sezon na vany Mercedesa. Klienci mogą upolować dodatkowe wyposażenie, darmową klimatyzację i ubezpieczenie oraz czteroletnią gwarancję na układ napędowy.

A wszystko to przy specjalnych, atrakcyjnych warunkach finansowania. W salonach Mercedesa czekają Sprintery już od 75 900 zł netto oraz Vito od 66 900 zł netto.

Mercedesy dla polskiej policji

Polowanie na nowe Sprintery i Vito to wspaniała okazja dla klientów do nabycia w pełni wyposażonego auta za wyjątkowo niską cenę. Można łatwo oszczędzić 9 000 zł, nabywając pakiet wyposażania wart 14 000 zł za jedyne 5 000 zł. Uzupełnieniem dobrze skonfigurowanego auta może być darmowa klimatyzacja przydatna nie tylko w słoneczne dni, ale także zapobiegająca jesiennemu zaparowywaniu szyb.

Co więcej, szczęśliwy myśliwy może się cieszyć darmowym ubezpieczeniem AC, OC i NW oraz 4-letnią gwarancją na układ napędowy, do której zobowiązuje tytuł najbardziej niezawodnego samochodu dostawczego, który w tym roku przyznała Sprinterowi organizacja DEKRA.

Wszystkie powyższe okazje nie wykluczają upolowania bardzo atrakcyjnych form finansowania. Klient może skorzystać z kredytu bez odsetek, albo wybranego leasingu - 108% lub 105% z malejącymi ratami.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes Vito