/  /  /  /  / Mercedes Viano dla Przemka Miarczyńskiego
Mercedes Viano

Mercedes Viano

Zmień
SegmentMinibusy
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mercedes Viano dla Przemka Miarczyńskiego

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

Przemek Miarczyński, polski windsurfer i faworyt do zdobycia medalu olimpijskiego, pojedzie do Londynu szczególnym samochodem. Będzie to Mercedes Viano, który został mu przekazany w niedzielę podczas przedolimpijskiej konferencji prasowej w Sopocie.

Przemek Miarczyński zdobywał liczne medale na mistrzostwach świata i Europy. W tym roku jako reprezentant Polski jest on uznawany przez ekspertów za jednego z faworytów do złota.

Oczywistym jest, że tak szczególna postać ma również szczególne potrzeby w zakresie mobilności. Musi ona dysponować samochodem, który pozwoli zabrać ze sobą pokaźnych rozmiarów deskę surfingową wraz ze sprzętem. Aby dotrzeć na zawody, które nie raz odbywają się w dalekich częściach Europy i świata, auto musi umożliwiać szybki i komfortowy dojazd do celu.

Takim właśnie samochodem jest Mercedes-Benz Viano z 3-litrowym silnikiem w ekskluzywnej wersji Avantgarde. Obszerny w środku, pozwala zmieścić nie tylko cały surferski ekwipunek, ale i zabrać oprócz kierowcy do 5 pasażerów. Otwierane elektrycznie z dwóch stron drzwi pozwalają łatwo i wygodnie dostać się do środka, zaś 224 konie mechaniczne umożliwią sprawne przemieszczanie się nawet przy dużym obciążeniu.

Kluczyki do nowego auta zostały przekazane na ręce windsurfera przez Piotra Wójcika, kierownika działu produktu i marketingu samochodów dostawczych Mercedes-Benz.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes Viano