/  /  /  /  / MacGyver teraz jeździ Mercedesem
Mercedes M

Mercedes M

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

MacGyver teraz jeździ Mercedesem

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
null

Przez ostatnie siedem lat nie robiłem nic poza podróżowaniem po świecie. Nie dałem się zabić, złapać, ani wysadzić. I co mi z tego wszystkiego zostało? Parę zużytych rolek taśmy klejącej! - wyznał niegdyś MacGyver. Dziś mistrz zaradności wraca na nasze ekrany i to z przystojnym pomocnikiem.

W najnowszej kampanii reklamowej Mercedes-Benz MacGyvera wspiera niezawodny, gotowy stawić czoła wyzwaniom partner: nowy Mercedes Citan.

Zwiastun nowych przygód MacGyvera można oglądać na stronie internetowej (PATRZ TUTAJ). Od 8 września będą się tam znajdować również materiały "od kuchni", przygotowane podczas ich nagrywania.

Nowe, internetowe odcinki pojawią się na stronie już 18 września.

Nowy Mercedes-Benz Citan po raz pierwszy zadebiutuje publicznie podczas wrześniowych targów samochodów użytkowych IAA w Hanowerze. To pojazd przygotowany na miejskie wyzwania dzięki szerokiej gamie dostępnych wersji, wszechstronności i bezpiecznej konstrukcji.

Problemy są po to, by je rozwiązywać
MacGyver jako tajny agent może i przeszedł już na emeryturę, ale nie zdoła umknąć przeszłości. W emocjonującej reklamie i trzech nowych odcinkach serialu znów wciąga go walka dobra ze złem. Jak zwykle z pokonywaniem przeszkód radzi sobie błyskawicznie, używając tylko przedmiotów codziennego użytku.

Jednak tym razem poza kultowym scyzorykiem i rolką taśmy Richard Dean Anderson ma do dyspozycji także wiernego towarzysza.

Mercedes-Benz Citan to typ, na którym można polegać: zawsze pojawia się tam, gdzie jest potrzebny. Jest uniwersalny, solidny i szybki, gdy trzeba. Każdy z szerokiej gamy silników zapewnia wystarczająco dużo mocy, aby bohaterski duet uciekł wrogom.

Nowy Citan z łatwością pokonuje ciasne i wąskie uliczki, a MacGyverowi nigdy nie szczędzi miejsca na sprzęt: bez względu na to, czy chodzi o scyzoryk, czy może o europaletę. Miejsca nie zabraknie też na zapas taśmy klejącej.

Wysoka funkcjonalność i szeroka gama modeli
Bogata oferta modeli i opcji sprawia, że Citana łatwo dostosować do najróżniejszych potrzeb, w tym do pracy tajnego agenta. Model dostępny jest w trzech wersjach długości nadwozia jako Furgon, Mixto lub Kombi.

By MacGyver pozostał o krok przed swoimi wrogami, ma do wyboru jeden z trzech dziarskich silników Diesla o mocy od 55 do 81 kW lub doładowany motor benzynowy o mocy 84 kW. Przesuwne boczne i asymetrycznie dzielone tylne drzwi zapewniają błyskawiczny dostęp do środka we wszystkich ryzykownych sytuacjach, a liczne schowki w kabinie pozwalają mieć pod ręką to, co najważniejsze.

Dzięki swej wszechstronności Citan przoduje w każdej dziedzinie. Kompaktowe proporcje oraz dynamicznie skrojone zawieszenie czynią go zwinnym kompanem do jazdy po mieście czy to zatłoczone centrum, czy wąskie uliczki na przedmieściach.

Bezpieczeństwo, komfort i ekonomiczność
Po długiej karierze tajnego agenta MacGyver ma pewne oczekiwania względem komfortu i bezpieczeństwa. Bez obaw! Wygodne fotele Citana wykonano z przyjemnych w dotyku materiałów, a zawieszenie skutecznie wygładza nierówności. W sytuacjach podbramkowych obu bohaterów chroni elektroniczny system kontroli stabilności Adaptive ESP, który na bieżąco monitoruje obciążenie pojazdu. We wszystkich modelach jest on montowany standardowo.

W nowej roli MacGyver jest nie tylko złotą rączką, ale i biznesmenem. Docenia więc niewielkie koszty użytkowania Citana: zużycie paliwa 4,3 l/100 km i długie okresy międzyprzeglądowe (co 40 000 km lub dwa lata).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama