/  /  /  /  / Mercedes GLK teraz z gwarancją na 5 lat
Mercedes GLK

Mercedes GLK

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mercedes GLK teraz z gwarancją na 5 lat

Mercedes-Benz Polska|
null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

Mercedes GLK to auto o wyjątkowo wysokim stopniu niezawodności. Teraz klient może być o tym dodatkowo przekonany, ponieważ do końca września każdy nowy samochód tej klasy jest objęty aż pięcioletnią gwarancją.

Potrzeba bezpieczeństwa oraz chęć uniknięcia ryzyka nieprzewidzianych napraw są dla klientów bardzo ważne. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Dlatego Mercedes-Benz wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, przedłużając gwarancję aż do pięciu lat oraz poszerzając ofertę umów serwisowych o świadczenia o charakterze gwarancyjnym bez istotnych wykluczeń.

Co więcej, pakiet gwarancyjny w razie zbycia pojazdu przechodzi na następnego użytkownika bez konieczności aneksowania umowy. Pozwala to na uzyskanie wyższej wartości odsprzedaży i uniknięcie zbędnych formalności.

Udzielenie nowej, dłuższej gwarancji nie wyklucza innych dodatkowych korzyści. Klient wciąż może się cieszyć takimi ofertami jak preferencyne systemy finansowania czy nabycie systemu nawigacji Audio50 w promocyjnej cenie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes GLK