/  /  /  /  / Kamil Stoch w barwach Sobiesław Zasada Automotive
Mercedes GLK

Mercedes GLK

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Kamil Stoch w barwach Sobiesław Zasada Automotive

Bogusław Korzeniowski|
null
© Bogusław Korzeniowski
nullnullnullnull

Kamil Stoch, lider kadry polskich skoczków narciarskich, odebrał kluczyki od Mercedesa GLK. Wydarzenie miało miejsce 3 sierpnia.

Przekazanie samochodu miało miejsce w salonie sprzedaży Sobiesław Zasada Automotive w Krakowie przy ul. Zawiłej 3. Podczas oficjalnego spotkania, Kamil Stoch otrzymał z rąk Michała Kloca (wiceprezes zarządu spółki) kluczyk do samochodu GLK 220 CDI. Tym samym Sobiesław Zasada Automotive został oficjalnym partnerem lidera kadry polskich skoczków.

Jak powiedział przedstawiciel Sobiesław Zasada Automotive, firma będzie udzielała polskiemu skoczkowi wsparcie… motoryzacyjne. Dzięki temu Kamil Stoch będzie mógł dotrzeć na każde zawody bezpiecznie i komfortowo, co pozwoli skoncentrować się wyłącznie na skokach.

Samochód, jakim Kamil będzie teraz podróżował, to GLK 220 CDI z napędem 4Matic, czyli pojazd, który w krótkim czasie stal się jednym z najpopularniejszych modeli terenowych w gamie Mercedes-Benz. Dodatkowo biały samochód, z charakterystyczną sylwetką skoczka zaakcentowaną na tylnej partii, wyposażony został w pakiet sportowy. To zaś zapewnia, że samochód ma imponujący wygląd i walory jezdne zapewniającą pewność dojazdu w każde miejsce.

Liczymy, że GLK już w tym roku dowiezie Kamila na miejsce medalowe!
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes GLK