/  /  /  /  / Justyna Kowalczyk wybiera luksusową Klasę GL
Mercedes GL

Mercedes GL

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Justyna Kowalczyk wybiera luksusową Klasę GL

Mercedes-Benz Polska|
null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

Już po raz drugi polska mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich wybrała największego offroadera marki Mercedes-Benz. Justyna Kowalczyk odebrała kluczyki od komfortowego i luksusowego modelu z napędem 4Matic.

Specjalnie skompletowany Mercedes GL będzie służył polskiej sportsmence od września w przygotowaniach do sezonu narciarskiego.

"To dla mnie przede wszystkim duży prestiż, a z bardziej przyziemnych kwestii oznacza to podróżowanie w warunkach bardzo komfortowych i bezpiecznych, co jest dla mnie bardzo ważne. Jeździłam w życiu wieloma samochodami, ale zdecydowanie najlepiej jeździ mi się mercedesami, a wśród nich ukochałam sobie model GL - mówi Justyna Kowalczyk, potrójna, w tym złota, medalistka zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver.

Nowy Mercedes Klasy B tańszy od poprzednika

"Mercedes-Benz GL to samochód, którego walory idealnie pasują do potrzeb naszej mistrzyni olimpijskiej. Pani Justyna Kowalczyk z łatwością poradzi sobie z pokonywaniem nawet trudnych, pokrytych śniegiem tras choćby dzięki napędowi 4Matic. Jesteśmy dumni z tego, że nasza królowa sportów zimowych będzie mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo nie tylko w przygotowaniach do sezonu, lecz również na co dzień właśnie dzięki Mercedesowi GL - mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes GL