/  /  /  /  / Sprawdź kto wygrał Mercedesa Citana
Mercedes Citan

Mercedes Citan

Zmień
SegmentKombi Van
Cena76 260 zł - 95 817 zł (aktualizacja: 2015-01-01)
Emisja CO2119 g/km
Żużycie paliwa4,6 L/100km
 

Sprawdź kto wygrał Mercedesa Citana

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
nullnull

Zakończyła się "Bitwa o Mercedesa", zorganizowana przez Mercedes-Benz Polska i markety OBI. Główną nagrodę, czyli dostawczego Citana, wręczono zwycięzcy 27 sierpnia w siedzibie głównej organizatora.

Akcja promocyjna trwająca od początku maja do końca czerwca cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W "Bitwie o Mercedesa" wzięło udział ponad 200 000 uczestników.

Spośród nich wylosowany został Grzegorz Maliszewski, który 27 maja wraz z żoną odebrał nowy samochód Mercedes-Benz Citan. "Wciąż bardzo trudno mi w to uwierzyć. Jeżdżąc po Warszawie wiele razy mijałem Citana, ale nigdy nie spodziewałem się, że zostanę jego właścicielem - powtarzał wyraźnie szczęśliwy zwycięzca.

Zadanie było bardzo proste. Wystarczyło dokonać zakupu odpowiednich produktów w markecie OBI, odebrać i wypełnić kupon konkursowy.

"Robiąc zakupy zauważyłem ulotkę. Na początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, przecież nigdy nie wygrałem nic wartościowego - żartował zwycięzca konkursu.

Wybór Citana jako nagrody głównej nie był przypadkowy. Ten niezawodny, pojemny i dynamiczny samochód dostawczy sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

O tym doskonale wie Grzegorz Maliszewski, który na co dzień pracuje z samochodami dostawczymi. "W samochodach marki Mercedes-Benz oprócz funkcjonalności cenię sobie również wygodę prowadzenia - dodaje kierowca.

Zapytany o plany na przyszłość i wykorzystywanie nowego Citana, Grzegorz Maliszewski nie wykluczył możliwości otwarcia swojego biznesu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mercedes Citan