/  /  /  / Wszystkie gwiazdy Mercedesa
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wszystkie gwiazdy Mercedesa

MBPL|
null
© Daimler
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W drugim tygodniu czerwca w podpoznańskich Bednarach odbyła się jedna z największych i najbardziej wyjątkowych imprez Mercedesa w Polsce. Przez cztery dni kilkuset gości mogło przetestować wszystkie samochody użytkowe z gwiazdą na masce.

W ciągu czterech dni przez teren dawnego lotniska wojskowego w Bednarach przewinęło się kilkuset gości. Stworzone tam Sobiesław Zasada Centrum to jedno z najnowocześniejszych centrów szkolenia kierowców w Europie.

Na gości czekało kilkadziesiąt samochodów użytkowych koncernu Daimler: od niewielkiego Citana po off-roadowe Unimogi i od nowego ciągnika siodłowego Actros po samochody elektryczne i hybrydowe.

"Chodziło nam o to, by było mało statycznych prezentacji, a dużo jeżdżenia. Goście cały dzień spędzali za kółkiem i pod okiem doświadczonych instruktorów sami mogli sprawdzić działanie wszystkich systemów i udogodnień w naszych samochodach - mówi Piotr Wójcik, kierownik marketingu i zarządzania produktami w Mercedes-Benz Vans.

"A te występują w takiej ofercie, która nie ma na rynku konkurencji. Wiele rozwiązań oferowanych u nas w standardzie, w ogóle nie występuje w ofercie innych marek".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama