/  /  /  / Wolfgang Bernard za sterami w ACEA
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wolfgang Bernard za sterami w ACEA

ACEA|
null
null

Wolfgang Bernard oficjalnie objął stanowisko przewodniczącego Rady ds. Pojazdów Użytkowych w ACEA. Na co dzień menadżer pełni funkcję jako członek zarządu Daimler AG oraz szef pionu Daimler Samochody Ciężarowe i Autobusy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na nowym stanowisku Wolfgang Bernard zastapił Andreasa Renschlera, który został przeniesiony z pionu Daimler Samochody Ciężarowe do struktur Mercedes-Benz.

Członkami ACEA są takie firmy z sektora pojazdów użytkowych jak DAF Trucks, Daimler Trucks, Iveco, MAN Truck & Bus, Scania, Volkswagen Commercial Vehicles oraz Volvo Group.

ACEA została założona w 1991 roku i reprezentuje interesy 15 europejskich producentów samochodów, ciężarówek i autobusów wobec przedstawicieli Unii Europejskiej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama