/  /  /  / Ważna nominacja w EvoBus Polska
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ważna nominacja w EvoBus Polska

EvoBus Polska|

Z dniem 1 maja Antonio Cavotta objął stanowisko prezesa zarządu EvoBus Polska. Cavotta jest z urodzenia Włochem, ma 38 lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Antonio Cavotta po ukończeniu studiów ekonomicznych w Esslingen w 1999 roku rozpoczął współpracę z koncernem Daimler w EvoBus Italia, gdzie zajmował się sprzedażą. Następnie zajmował się produkcją i sprzedażą minibusów Mercedes-Benz w Dortmundzie, a ostatnie lata przepracował w dziale vanów w niemieckiej centrali. Tam Cavotta był odpowiedzialny za największych, międzynarodowych klientów flotowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama