/  /  /  / Uznanie dla projektu Stacja Mercedes
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Uznanie dla projektu Stacja Mercedes

MBPL|
null
© Daimler AG
nullnullnull

"Stacja Mercedes" została nominowana do prestiżowej nagrody European Excellence Awards, promującej najlepsze projekty i kampanie komunikacji marketingowej. Zwycięzców poznamy 5 grudnia podczas uroczystej gali w Monachium.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Stacja Mercedes", która działała na warszawskim Powiślu od lipca do początku października, okazała się dużym sukcesem nie tylko w Warszawie, ale została doceniona przez ekspertów za granicą. Ażurowy pawilon z kawiarnią, rowerownią, kącikiem zabaw dla dzieci i tarasem przyciągnął ponad 20 000 osób, zarówno mieszkańców Warszawy, jak i przejezdnych.

W Stacji odbyło się 80 imprez kulturalnych, pojawiały się w niej znane postacie kultury i sztuki, designu, sportu i motoryzacji. 800 jazd testowych, 730 publikacji i ponad 6 000 "like-ów" na fanpage'u Stacji Mercedes na Facebooku. Pod każdym względem projekt promocji marki i produktu w tkance miasta bez naruszania jej naturalnego balansu okazał się sukcesem.

Teraz projekt został doceniony przez międzynarodowe gremium, jakim jest jury prestiżowej nagrody European Excellence Awards.

Nagroda Excellence Award jest inicjatywą magazynu "Communication Director, the Magazine for Corporate Communication and Public Relations". Sam magazyn jest oficjalnym organem European Association of Communication Directors.

European Excellence Awards odbędzie się w tym roku po raz siódmy. Zwycięzców wybiera jury składające się z 30 wysokiej klasy specjalistów z zakresu komunikacji (dyrektorzy PR, rządowi rzecznicy prasowi oraz prezesi agencji PR-owych). Poszczególne projekty ocenia się pod kątem przyjętej strategii, innowacyjności, kreatywności, efektywności kosztowej oraz uzyskanych rezultatów.

Wśród setek zgłoszeń organizatorzy wybrali te najbardziej innowacyjne w kilkunastu kategoriach. Projekt "Stacja Mercedes" jest nominowany do nagrody wśród pięciu rywali w kategorii: motoryzacja i transport.

W Monachium firma Mercedes-Benz Polska będzie reprezentowana przez Mirosławę Rudzką (szefową projektu "Stacja Mercedes") oraz Ewę Łabno-Falęcką (dyrektor external affairs).

"Już sama nominacja jest dla nas wielkim wyróżnieniem, szczególnie dlatego, że Stacja Mercedes w Warszawie to projekt pilotażowy naszej centrali w Stuttgarcie, któremu my tutaj lokalnie nadaliśmy kształt i charakter działania. Nie mieliśmy wzorców. No i świetnie się udało. Udowodniliśmy, że jesteśmy nie tylko skuteczni, ale i niezwykle innowacyjni - podkreśla Ewa Łabno-Falęcka.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama