/  /  /  / Setny Actros dla Batimu
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Setny Actros dla Batimu

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
nullnull

Jeszcze rok temu Batim dysponował tylko kilkunastoma Mercedesami. 29 maja firma odebrała już setnego Actrosa.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wyjątkowa uroczystość odbyła się w miejscu narodzin nowych Actrosów, czyli w fabryce Mercedes-Benz w Worth nad Renem.

Prezes Batimu po zwiedzeniu zakładu otrzymała kluczyki do setnego Actrosa od Christopha Stemmera, szefa sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych Mercedes-Benz Polska.

Dla Barbary Edelmuller-Generaux uroczystość miała charakter wyjątkowy. Do tego stopnia, że przyleciała ona… helikopterem!

"Mercedes zbudował od podstaw nową ciężarówkę, do której wprowadził wiele nowości. Bardzo długo testowaliśmy ten samochód i rezultaty testów wyszły bardzo dobrze zarówno z punktu widzenia naszego menedżera floty, jak i ze strony kierowców - tłumaczy pani prezes.

Batim to duży międzynarodowy przewoźnik obsługujący trasy w całej Unii Europejskiej i w Europie Wschodniej. Pierwsze Mercedesy trafiły do firmy w 2012 roku i od początku były to nowe Actrosy.

Do dziś Batim zamówił łącznie 130 tego typu pojazdów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama