/  /  /  / Opony godne flagowego Mercedesa
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opony godne flagowego Mercedesa

Bridgestone|
null
© Bridgestone
null

Firma Bridgestone ma przyjemność ogłosić, że tysiące kierowców nowych modeli Mercedes-Benz Klasy S wkrótce będą mogły czerpać przyjemność z jazdy na całkowicie spersonalizowanych oponach Bridgestone Potenza S001.

Umowę na dostawy oryginalnego wyposażenia do najnowszych modeli Mercedes-Benz Klasy S podpisano w ubiegłym miesiącu na 19-calowe wersje opon Bridgestone Potenza S001.

Zaprojektowane i przetestowane w najbardziej wymagających warunkach rajdowych, opony Potenza S001 są wynikiem wieloletniej tradycji firmy Bridgestone. Model Potenza S001, oferujący niezrównany poziom precyzji jazdy i kontroli nawet przy dużej prędkości, idealnie nadaje się do Mercedesów Klasy S.

Wprowadzony na rynek w lipcu bieżącego roku, nowy Mercedes Klasy S wyposażony w opony Bridgestone będzie produkowany w Niemczech, a następnie sprzedawany w Europie i pozostałych regionach świata.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama