/  /  /  / Najwyższa sprzedaż w historii Mercedesa
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Najwyższa sprzedaż w historii Mercedesa

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
null

W miesiącu wrześniu Mercedes-Benz sprzedał na świecie rekordową liczbę 142 994 nowych aut. To aż o prawie 16% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Co warto też podkreślić, wynik 142 994 sztuk sprzedanych we wrześniu to więcej niż w którymkolwiek poprzednim miesiącu w historii koncernu.

Natomiast od stycznia do września klienci na świecie kupili łącznie 1 062 638 samochodów tego producenta (+10,1%).

Modele kompaktowe i odnowiona Klasa E cieszą się wyjątkową popularnością, a nowa Klasa S jest już liderem w segmencie limuzyn na rynku niemieckim. Jej globalną pozycję dodatkowo wzmocni wrześniowa premiera w Chinach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama