/  /  /  / Mercedes z ofertą serwisową na targach Poznań Motor Show 2013
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mercedes z ofertą serwisową na targach Poznań Motor Show 2013

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
null

Mercedes dba o wszystkich klientów, nie tylko nabywców najnowszych modeli. Idąc tą drogą, marka zaprezentuje kartę klienta Mercedes-Benz, uprawniającą do atrakcyjnych zniżek oraz udogodnień w serwisie.

Premierową odsłonę będzie mieć najnowszy konkurs, w którym nagrodą jest odnowienie własnego samochodu Mercedes-Benz oraz pakiet wyposażenia dodatkowego. Ambasadorem konkursu jest właściciel pierwszego w ten sposób odnowionego auta (Mateusz Damięcki), który będzie obecny na targach w Poznaniu 6 kwietnia.

Targi motoryzacyjne w Poznaniu to oprócz ważnych premier takich jak nowa Klasa E czy Klasa CLA również wydarzenia związane z codziennymi samochodami. Mercedes-Benz, dbając o wszystkich swoich klientów, rusza z najnowszym konkursem, gdzie do wygrania jest darmowe odnowienie posiadanego przez zwycięzcę Mercedesa oraz pakiet dodatkowego wyposażenia.

Mercedes-Benz na targach Poznań Motor Show 2013

Ambasadorem tego wydarzenia jest Mateusz Damięcki, który 6 kwietnia zjawi się w Poznaniu wraz ze świeżo odnowionym Mercedesem W123 Coupe.

Odpicujemy Twojego Mercedesa!
Wystarczy być właścicielem egzemplarza Klasy A, B, C, E lub ML starszego niż 4 lata. Jedyne, co należy zrobić, to wypełnić odpowiedni formularz w internecie i opisać ciekawą historię z udziałem Twojego Mercedesa. Trzech zwycięzców konkursu w nagrodę otrzyma „dowartościowanie” swojego samochodu, zaś każdy, kto weźmie udział w konkursie, otrzyma kartę klienta Mercedes-Benz.

Co daje karta klienta Mercedes-Benz?
Specjalna oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów Mercedes-Benz Klasy A, B, C, E oraz ML starszych niż 4 lata. Wystarczy zarejestrować swój pojazd na stronie mercedes-benz.pl/karta, aby bezpłatnie stać się beneficjentem omawianego pakietu.

Posiadacze karty klienta otrzymują w autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz 30% rabat na przeglądy samochodu. Rabat ten dotyczy nie tylko robocizny, ale i niezbędnych materiałów: olejów, filtrów, płynu hamulcowego oraz świec zapłonowych.

Taka sama zniżka obejmuje zakup i montaż klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, akumulatora i podstawowych części EconomyLine: alternatorów, wtryskiwaczy, rozruszników i innych.

Poza oszczędnościami finansowymi karta klienta to także liczne korzyści podczas wizyty w serwisie. Gwarantuje ona wykonanie usług tego samego dnia oraz krótki czas oczekiwania na wizytę.

Klient wraz z indywidualnie dedykowanym mu doradcą może być obecny przy kontroli stanu technicznego pojazdu oraz zyska możliwość wejścia na warsztat w trakcie naprawy, po której jego auto zostanie umyte.

Posiadacz karty klienta może również liczyć na zaproszenia na premiery, prezentacje i inne interesujące wydarzenia w sieci marki Mercedes-Benz.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama