/  /  /  / Mercedes-Benz rośnie jak na drożdżach
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mercedes-Benz rośnie jak na drożdżach

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
null

W miesiącu październiku do klientów na świecie trafiło nieco ponad 126 400 nowych samochodów osobowych marki Mercedes-Benz. To o 15,3% więcej niż w analogicznym miesiącu 2012.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dynamika wzrostu omawianej marki premium w okresie styczeń-październik również wygląda dobrze: zrealizowane na rynek dostawy wyniosły łącznie około 1 189 000 egzemplarzy, co daje wzrost rzędu 10,7%.

Na interesującym nas najbardziej rynku europejskim Mercedes zrealizował dostawy odpowiednio 55 200 (+6,9%) oraz 551 900 sztuk (+7,3%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama