/  /  /  /  / Nowa Klasa A na Rynku w Krakowie
Mercedes A

Mercedes A

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowa Klasa A na Rynku w Krakowie

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
null

Zadebiutowała w marcu na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Na europejskim rynku pojawi się dopiero we wrześniu. Natomiast na Rynku w Krakowie będzie ją można zobaczyć przez 10 dni już od 13 kwietnia.

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera w dniach 13-22 kwietnia nowa Klasa A zaprezentuje się szerokiej publiczności.

Rynek Główny w Krakowie to największy średniowieczny plac tego typu w Europie. Jest jak luksusowy salon pod gołym niembem: doskonała sceneria dla prezentacji najnowszego Mercedesa Klasy A. Uroczyste odsłonięcie przy akompaniamencie bębnów odbędzie się właśnie w tym miejscu 13 kwietnia około godz. 17.

Auto stanie tuż przy namiocie festiwalowym Off Plus Camera. Będzie to światowa premiera tego najważniejszego dla Mercedesa modelu w tym roku. "Puls nowej generacji" – taki był zamysł konstruktorów nowej Klasy A. Auto skierowane jest do ludzi młodych (i młodych duchem), energetycznych i z poczuciem własnej wartości.

Nowa Klasa A

"Wow…, pół roku przed wejściem do salonów nowa Klasa A podbija ulice! Żeby ją zobaczyć, trzeba wybrać się na Rynek Główny do Krakowa. Nowy model, nowy sposób prezentacji: taki jest puls nowej generacji kompaktów. I jeżeli mowa o Mercedesach z tego segmentu, to bądźcie pewni, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy - mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars Polska.
 
Kraków został wybrany na premierę nowej Klasy nie bez przyczyny. Już po raz trzeci Mercedes-Benz jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera (13-22 kwietnia) w Krakowie.

Podczas gali otwarcia festiwalu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Powiedz A…” na krótki film reklamowy o nowej Klasie A (patrz tutaj).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama