/  /  /  / Wysoka cena odsprzedaży Mazdy CX-5 w Polsce
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wysoka cena odsprzedaży Mazdy CX-5 w Polsce

MMPOL|
null
© Mazda
null

Mazda CX-5 uzyskuje wysokie prognozowane ceny odsprzedaży w raportach Eurotax Polska, wiodącej firmy szacującej wartość rezydualną.

Mazda CX-5 to przełomowy model dla marki. Technologia Skyactiv japońskiego producenta ma ogromny potencjał, łącząc bardzo wydajny zespół napędowy, lekkie nadwozie i dynamiczny układ jezdny. Najniższe w klasie zużycie paliwa i emisja dwutlenku węgla poniżej 120 g/km to dbałość o środowisko przy zachowaniu dynamiki i przyjemności z jazdy.

CX-5 to pierwszy z nowej generacji samochodów Mazdy, który łączy nowy kierunek stylizacyjny Kodo z technologią Skyactiv. Co ważne, SUV Mazdy uzyskuje jedną z najwyższych cen odsprzedaży w segmencie, co potwierdzają analizy Eurotax Polska (wiodąca firma szacująca wartość rezydualną samochodów).

Według danych Eurotax, po trzech latach i 60 000 km przebiegu Mazda CX-5 w wersji 4x4 SkyPassion ze 160-konnym silnikiem benzynowym Skyactiv-G i skrzynią automatyczną zachowuje 51% pierwotnej wartości, a w wersji SkyGo ze skrzynią manualną aż 52,5%. Taki wynik sytuuje Mazdę wśród najlepszych kompaktowych SUV-ów w Polsce.

Ciekawą propozycją dla potencjalnych nabywców może być również wersja z silnikiem Diesla o pojemności 2,2 litra, mocy 175 KM i spalaniu zaledwie 4,6 l na 100 km.

"Mazda CX-5 to przełomowy model w naszej gamie. Widzimy, że coraz więcej firm zaczyna włączać do swoich flot samochody typu SUV. Mogą dzięki temu wyróżnić i docenić najlepszych menedżerów. Wartość rezydualna ma ogromne znaczenie dla właścicieli samochodów ze względu na bezpośredni wpływ, jaki wywiera na ogólny koszt eksploatacji pojazdu. Mazda CX-5 to idealna propozycja dla przedsiębiorców szukających nowego samochodu, który zasili ich floty. Samochodu, który zapewni bezpieczeństwo, komfort i ekonomiczną jazdę - podkreśla Rafał Badowski, dyrektor sprzedaży Mazda Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama