/  /  /  / Ważne zmiany personalne w centrali Mazda Motor Corporation
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ważne zmiany personalne w centrali Mazda Motor Corporation

Mazda|
Masamichi Kogai
Masamichi Kogai

Mazda Motor Corporation ogłasza, że z dniem 25 czerwca Masamichi Kogai obejmie stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego marki. Kogai zastąpi na tym stanowisku Takashi Yamanouchi, który pozostanie prezesem zarządu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z kolei Seita Kanai, do tej pory sprawujący funkcję jako wiceprezes ds. innowacji Mono Tsukuri i rozwoju jakości, awansował na stanowisko wiceprezesa zarządu.

Akira Marumoto, poprzednio dyrektor wykonawczy ds. planowania, controllingu i strategii produktu, obejmie stanowisko wiceprezesa Mazdy i będzie odpowiedzialny za działalność marki w obu Amerykach oraz planowanie korporacyjne.

Wszystkie zmiany zostaną zatwierdzone podczas 147. walnego zgromadzenia akcjonariuszy 25 czerwca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama