/  /  /  / Trwa wyprzedaż modelu Mazda6
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Trwa wyprzedaż modelu Mazda6

null
© Mazda
null

Rabat o wartości 6 000 złotych dostępny jest aktualnie dla osób, które chcą kupić model Mazda6 rocznik modelowy 2012. Już niedługo na polskim rynku pojawi się Mazda6 po zmianach generacyjnych.

Najtańsza w gamie Mazda6 RM 2012 z wersji objętych promocją to odmiana hatchback Exclusive Plus, która dysponuje silnikiem benzynowym 2.0 155 KM, współpracującym z przekładnią manualną 6-biegową. Zamiast ceny regularnej 102 300 złotych potencjalny klient może kupić tak skonfigurowane auto od 96 300 złotych.

Na rynku dostępne są ponadto ostatnie egzemplarze Mazdy6 z roku 2011. Rabaty są w tym wypadku jeszcze większe i wynoszą nawet do 19 000 złotych.

Potencjalnych klientów zainteresowanych kupnem nowoczesnego, niezawodnego vana skusić może natomiast promocja na model Mazda5, który dostępny jest z rabatem 8 000 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama