/  /  /  / Tak wygląda nowa Mazda CX-9
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Tak wygląda nowa Mazda CX-9

null
© Mazda
nullnull

Dla zainteresowanych prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcia zmodernizowanej Mazdy CX-9. Od strony stylistycznej samochód inspirowany jest nowym językiem projektowania Kodo.

Dzięki wprowadzonym modyfikacjom nowa CX-9 wygląda teraz jak starszy brat bardzo dobrze przyjętego na rynku modelu Mazda CX-5.

Nowa CX-9 oferuje też m.in. unowocześnione wnętrze oraz system HMI, który umożliwia głosową obsługę nawigacji oraz funkcji rozrywkowych. Nad bezpieczeństwem w podróży czuwają takie systemy jak np. układ ostrzegający przez niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDWS) lub pojawieniem się przeszkody przed jadącym pojazdem (FOW), a także system automatycznego przełączania świateł drogowych i świateł mijania (HBC).

Nowa Mazda CX-9 zaprezentuje się podczas międzynarodowej wystawy motoryzacyjnej w Australii obok takich modeli jak Mazda6 kolejnej generacji i Mazda MX-5 wersja 2013. Salon będzie otwarty dla szerokiej publiczności w dniach 19-28 października.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama