/  /  /  / Nowa Mazda CX-5 na start
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Mazda CX-5 na start

null
© Mazda
nullnullnullnullnull

Terenowy model CX-5 to bodaj najważniejsza premiera handlowa Mazdy na rynku europejskim w tym roku. Jak informuje centrala koncernu, w samych Niemczech klienci złożyli na omawiane auto już około 1 000 zamówień.

Oficjalna premiera modelu Mazda CX-5 na rynku niemieckim planowana jest w dniach 28-29 kwietnia. Do tego czasu pozostało więc jeszcze kilka tygodni.

Niemieccy klienci najwyraźniej postanowili jednak nie czekać tak długo. Według danych centrali dealerzy nad Renem zebrali dotychczas około 1 000 zamówień na nowe CX-5.

Jest to wynik tym bardziej godny podkreślenia, że niemiecka Mazda nie przeprowadziła dotychczas jeszcze żadnej kampanii promocyjnej nowego CX-5 z wykorzystaniem klasycznej reklamy. Aktualnie nie ma też jeszcze możliwości odbycia jazdy testowej.

Mazda CX-5 oferta modelowa z cennikiem

Przypomnijmy, że w Polsce ceny nowej Mazdy CX-5 rozpoczynają się od 91 900 zł. Klienci mogą zamawiać wybraną przez siebie wersję w salonach dealerskich.

Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama