/  /  /  / Najlepszy wynik Mazdy od 4 lat
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Najlepszy wynik Mazdy od 4 lat

Mazda|
null
© Mazda
null

W sierpniu bieżącego roku Mazda osiągnęła najlepszy wynik rejestracji samochodów na rynku niemieckim na przestrzeni czterech ostatnich lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W omawianym miesiącu zarejestrowano na rynku niemieckim 3 680 nowych samochodów osobowych (+31,2%), natomiast udział rynkowy Mazdy przekroczył 1,72%.

Warto podkreślić, że omawiany wynik osiągnięto przy negatywnym trendzie obserwowanym na całego rynku, który w omawianym miesiącu roku zanotował spadek rejestracji o 5,5%.

Narastająco od stycznia rejestracje Mazdy w Niemczech przekroczyły łącznie 30 600 egzemplarzy (+7,2%).

Najchętniej wybieranym produktem w gamie japońskiej marki zarówno w sierpniu, jak również narastająco od stycznia był model CX-5 (na zdjęciu).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama