/  /  /  / Najlepiej sprzedające się wersje Mazdy CX-5 w Polsce to...
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Najlepiej sprzedające się wersje Mazdy CX-5 w Polsce to...

null
© Mazda
null

Pod względem sprzedaży model Mazda CX-5 przekroczył wszelkie oczekiwania japońskiego producenta, znalazłszy na świecie aż 200 000 nabywców. CX-5 to pierwszy model Mazdy o stylizacji Kodo, wyposażony w pełną gamę technologii Skyactiv.

Dotychczas na rynku polskim sprzedano około 1 400 egzemplarzy modelu Mazda CX5. Z powyższego nieco ponad 770 sztuk znalazło nabywców w roku ubiegłym.

W rankingu najpopularniejszych wersji silnikowych pierwsze miejsce zajmuje konfiguracja benzynowa 2.0 Skyactiv-G (160 KM). Co ciekawe, około 88% aut kupowanych na polskim rynku stanowią samochody z napędem 4x4.

Cennik Mazda CX-5

Wśród oferowanych wersji wyposażenia około 37% procent klientów wybrało najbogatszą wersję wyposażenia SkyPassion z automatyczną skrzynią biegów.

A jaki jest ulubiony kolor nadwozia, na jaki decyduje się statystyczny nabywca CX-5 w Polsce? To czerwony Zeal Red.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama