/  /  /  / Aplikacja dla nowej Mazdy6 dostępna w Polsce
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Aplikacja dla nowej Mazdy6 dostępna w Polsce

Mazda|
null
© Mazda
null

Aplikacja prezentująca najnowszą Mazdę6 dostępna jest już w Polsce dla użytkowników urządzeń Apple i z systemem Android. Narzędzie umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze stylizacją Kodo i wydajną technologią Skyactiv rusza na podbój segmentu C/D.

Łatwa w obsłudze aplikacja pozwala klientom zobaczyć wersję Sedan lub Sport Kombi w widoku 360 stopni, wybrać kolor lakieru spośród szerokiej palety barw, dopasować aluminiowe felgi oraz obejrzeć wnętrze i zmienić kolor tapicerki. Dzięki wbudowanej funkcji zapisu obrazu użytkownicy mogą w każdej chwili zachować zdjęcie skonfigurowanego pojazdu w galerii i wysłać je do znajomych.

Można również skorzystać z sekcji informacyjnej aplikacji, aby zapoznać się z najważniejszymi cechami bezpieczeństwa Mazdy6 i jej funkcjami informacyjno-rozrywkowymi, a dodatkowo przejść na stronę internetową producenta i zapisać się ewentualnie na jazdę próbną.

Nowa Mazda6 oferta modelowa w Polsce

Aplikacja przeznaczona jest dla różnych urządzeń Apple i z systemem Android i zawiera wysokiej rozdzielczości obraz z zewnątrz i wnętrza samochodu, z możliwością rotacji o 360 stopni. "Dzięki temu można poczuć się niemalże jak w salonie, siedząc w nowej Maździe6 - podkreślają twórcy aplikacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama