/  /  /  / 10 egzemplarzy limitowanej wersji Mazdy3 MPS
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

10 egzemplarzy limitowanej wersji Mazdy3 MPS

MMP|
null
© Mazda
nullnullnull

Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która jest już w ofercie salonów sprzedaży w całej Polsce. Na potencjalnych klientów czeka tylko 10 takich aut.

Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy stylizacji zewnętrznej. Dostępna będzie w dwóch kolorach bazowych nadwozia: białym (Crystal White Pearl) i czerwonym (Velocity Red), a jej cechą charakterystyczną są boczne lusterka oraz spód tylnego spoilera w kolorze czarnym.

Dodatkowo, Mazda3 MPS jest oferowana z 18-calowymi felgami aluminiowymi w ciemnym kolorze Gunmetal, a całość dopełnia spód tylnego zderzaka w kolorze Dark Metallic.

Mazda3 MPS wyposażona jest w kolejną generację benzynowego silnika MZR 2.3-litra DISI (260 KM), ma dynamiczny design, zapewnia sportowe prowadzenie i osiągi, a jednocześnie komfort dla pasażerów.

Entuzjazm, dynamizm i sportowy duch – to wartości tworzące DNA Mazdy. Od 2002 r. w jednoznaczny sposób definiują one zarówno samochody marki, jak i ludzi, którzy je projektują, rozwijają i produkują.

Zoom-Zoom to coś znacznie więcej niż tylko próba budowania świadomości marki – to integralna i nieodłączna cecha wszystkich samochodów Mazdy. Wytyczne dotyczące podstawowej charakterystyki każdego nowego modelu marki, spisane są na jednej kartce, którą otrzymuje główny inżynier odpowiedzialny za projekt samochodu.

Jak podkreśla Mazda, 10 lat Zoom-Zoom to idealny moment na wprowadzenie do gamy wersji limitowanej Mazdy3 MPS, która w pełni oddaje założenia tej filozofii.
 
Cena wersji Mazda3 MPS na polskim rynku to 123 900 zł (zawiera w tym cenę lakieru metalizowanego).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama