/  /  /  /  / Rusza nowy konkurs Mazdy. Kto wygra?
Mazda MX-5

Mazda MX-5

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Rusza nowy konkurs Mazdy. Kto wygra?

MMPOL|
null
© Mazda
nullnull

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki podjęli wyzwanie Mazdy i już w lipcu wyruszą, aby odkryć wyjątkowe zakątki na północy i południu Polski. Jednocześnie będą zachęcać do głosowania na ulubiony region naszego kraju.

Dylemat „góry czy morze, północ czy południe” to stały punkt naszych przedwakacyjnych rozważań. Każda z tych opcji ma swoich zwolenników i czasem trudno wybrać kierunek. Mazda postanowiła pomóc w rozwiązaniu tego problemu i wysyła swoje ekipy w obydwa regiony, żeby odkryć wyjątkowe miejsca i zachęcić do ich odwiedzenia. Zaczyna się też rywalizacja, która ma jednoznacznie rozstrzygnąć: północ czy południe, ona czy on, roadster czy SUV.

Halina Mlynkova wyruszy na północ roadsterem Mazda MX-5 i zwiedzi najciekawsze, mało znane zakątki Pomorza, Mazur i Podlasia. Przez dwa tygodnie przejedzie całą północną Polskę, od Suwalszczyzny aż do Międzyzdrojów.

Jaki jest najlepszy crossover na rynku?

Łukasz Nowicki z kolei sprawdzi zalety najnowszej Mazdy CX-5 podczas górskiej wyprawy na południe, od Dolnego Śląska aż do Bieszczadów. Taka trasa i teren pozwoli mu w pełni przetestować możliwości, jakie daje SUV Mazdy, który dzięki technologii Skyactiv łączy niskie spalanie z najlepszymi osiągami oraz bezpieczeństwo z najwyższym komfortem jazdy.

O swoich przygodach Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki opowiedzą na Facebooku. Codzienne relacje z ich podróży zamieszczane będą od 16 lipca na stronie https://apps.facebook.com/polnoc-poludnie, gdzie można też głosować na wybrany region i dodawać własne propozycje miejsc wartych odwiedzenia w Polsce.

Na autora najciekawszego zdjęcia z opisem czeka nagroda. To weekend z Mazdą MX-5, którą można wybrać się w najdalsze i najpiękniejsze zakątki naszego kraju.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mazda MX-5

Nowa Mazda MX-5 na start
2015-03-09 15:02
Mazda atakuje
2014-12-30 10:20
Mazda i promocje
2014-11-18 13:22
Nowa Mazda MX-5
2014-10-02 09:33
Nowa Mazda MX-5: Teraz czas na Paryż!
2014-09-10 14:15
NOWOŚĆ | Roadster z Japonii
2014-09-04 09:36