/  /  /  /  / Nowa Mazda3 w Warszawie!
Mazda Mazda3

Mazda Mazda3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena68 900 zł - 93 900 zł (aktualizacja: 2017-01-02)
Emisja CO2119 g/km - 135 g/km
Żużycie paliwa5,1 L/100km - 5,8 L/100km
 

Nowa Mazda3 w Warszawie!

MMPOL|
null
null

Wyruszyły z Hiroszimy i pokonują trasę 15 000 km, przez 9 stref czasowych i 30 miast. Już 5 września osiem egzemplarzy nowej Mazdy3 uczestniczących w wyprawie "Hiroshima – Frankfurt Challenger Tour 2013" przejedzie przez Warszawę.

Polski etap wyprawy "Hiroshima – Frankfurt Challenger Tour 2013" to połączenie wydarzenia motoryzacyjnego z kulturalnym. Fanów motoryzacji na pewno zainteresuje uroczysty przejazd Mazd, w którym uczestniczyć będą nie tylko samochody pokonujące trasę Hiroszima-Frankfurt, ale także starsze modele należące do prywatnych właścicieli zrzeszonych w klubach Mazdy.

Konwój liczący 50 samochodów wyruszy o godz. 20:00 z Placu Defilad, następnie przejedzie ul. Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, Aleją 3 Maja, ul. Solec, Aleją Armii Ludowej, ul. Ludwika Waryńskiego, ul. Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, Aleją Jana Pawła II, Aleją Solidarności, a następnie skieruje się na Wybrzeże Kościuszkowskie i Most Świętokrzyski.

Jednocześnie o godz. 20:00 pod Mostem Świętokrzyskim rozpocznie się impreza muzyczna połączona z uroczystą premierą nowego modelu Mazda3 w Polsce. Na scenie zobaczymy relację z wyprawy, bębniarski Drum Show, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej.

Impreza ma charakter otwarty – wstęp wolny. Więcej informacji patrz TUTAJ.

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz, objęła to wydarzenie honorowym patronatem.

Wrześniowa premiera nowej Mazdy3

Wyprawa "Hiroshima to Frankfurt Challenger Tour 2013" to w sumie 15 000 km (dwa kontynenty, dziewięć stref czasowych, pięć różnych krajów) i zdecydowanie przełamuje konwencje tradycyjnej jazdy testowej.

Uczestnikami wyprawy są dziennikarze z różnych stron świata: Czech, Niemiec, Australii, Izraela, Portugalii, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Turcji a także z Polski. Kierowcy zmieniają się na poszczególnych etapach wyprawy. Pokonując trasę mają oni okazję poznać nie tylko nowy model Mazdy3, ale także kulturę oraz zwyczaje krajów, przez które przejeżdżają.

Celem wyprawy są międzynarodowe targi motoryzacyjne IAA 2013 we Frankfurcie. Samochody japońskiego producenta mają dotrzeć na miejsce 7 września.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama