/  /  /  /  / Mazda wzywa do serwisu
Mazda Mazda3

Mazda Mazda3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mazda wzywa do serwisu

UOKIK|

Jak poinformowała firma Mazda Motor Logistics Europe/Oddział w Polsce, wybrane egzemplarze modelu Mazda3 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Mazda Motor Logistics Europe/Oddział w Polsce, w niektórych egzemplarzach modelu Mazda3 (auta wyprodukowane w Japonii w okresie od 7 stycznia 2008 do 22 grudnia 2008) w procesie montażu mogło potencjalnie nastąpić zagięcie zacisku masowego silniczka wycieraczek przedniej szyby. Może to potencjalnie skutkować wzrostem oporności elektrycznej obwodu silniczka do takiej wartości, przy której przestanie działać.

Na rynku polskim omawianą kampanią serwisową objętych jest 608 samochodów (lista numerów VIN patrz link).

Generalny importer poinformuje listownie właścicieli pojazdów o prowadzonej akcji naprawczej i zaprosi do dowolnego autoryzowanego serwisu marki Mazda. Podczas wizyty w warsztacie w razie potrzeby podłączony zostanie dodatkowy przewód masowy do silniczka przednich wycieraczek, co wyeliminuje wyżej opisaną usterkę.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama