/  /  /  /  / Mazda wystawia swoją kandydatkę w wyborach
Mazda Mazda3

Mazda Mazda3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mazda wystawia swoją kandydatkę w wyborach

Mazda Motor Poland|
null
© Mazda
null

Mazda Motor Poland, czerpiąc inspirację z aktualnych kampanii politycznych, postanowiła spotkać się w okolicy lokali wyborczych z osobami głosującymi w niedzielnych wyborach.

Celem akcji jest zaprezentowanie walorów najnowszej Mazdy3. Hasła wyborcze „Kierowcy zasługują na więcej!” czy „Radość jest najważniejsza!” mają zachęcić do odwiedzenia salonów warszawskich dealerów Mazdy.

Jaki powinien być idealny kandydat lub kandydatka? Wyborcy mówią jednogłośnie: odważna i wyrazista, ma zapewniać bezpieczeństwo, dawać radość i… mało palić!

Od dzisiaj do niedzieli będzie można usłyszeć charakterystyczne spoty radiowe nawiązujące do odbywających się wyborów parlamentarnych. Namawiają one do podjęcia odpowiedniej decyzji - zakupu Mazdy3.

Mazda3 pokazuje klasę w teście długodystansowym Auto Bild

Odnowiona Mazda3 jest teraz dostępna w specjalnej ofercie finansowej: już od 599 zł miesięcznie w kredycie „Odjechany procent” lub w leasingu od 103%.

Happening ma na celu pokazanie prawdziwego charakteru marki: Mazda przełamuje konwencje, podkreśla Zoom-Zoom, czyli radość z jazdy, stawia na oryginalne formy komunikacji i proaktywność.

Wykorzystując emocjonujące wydarzenie, jakim jest niedziela wyborcza, Mazda chce zapewnić klientom dodatkową atrakcję, czyli możliwość przetestowania swoich modeli samochodów.

Z tej okazji salony dealerów w Warszawie otwarte będą w niedzielę.

W akcji udział wezmą punkty dealerskie: Bemo Motors (al. Krakowska 169), Bołtowicz (ul. Rosoła 55) oraz Nivette (ul. Lotnicza 3/5).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama