/  /  /  / Oceny
Mazda Mazda2

Mazda Mazda2

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 
Dodaj ocenę
Średnia ocena 4.7   na podstawie 4 opinii użytkowników
Ocena ogólna
4.9
Data dodania:
2008-10-20 00:00
Nadwozie:
Hatchback-5d
Autor:
danusia_o@02.pl
Napęd:
1.3 Benzyna 86 KM
Wersja:
Exclusive
Rocznik:
2008
Przebieg:
1,000 km
Ładny, szybki samochodzik, idealny na warunki miejskie, po pierwszym tysiącu kilometrów wad nie widzę.
Nadwozie Ciekawa, nowoczesna sylwetka.Wnętrze brak komentarzaKomfort brak komentarzaOsiągi brak komentarzaKoszty brak komentarzaUsługi serwisowe brak komentarzaNiezawodność brak komentarza
Ocena ogólna
4.8
Data dodania:
2008-11-12 00:00
Nadwozie:
Hatchback-5d
Autor:
Jakub Manente
Napęd:
1.3 Benzyna 86 KM
Wersja:
Exclusive
Rocznik:
2008
Przebieg:
2,000 km
Po kilku miesiącach użytkowania, jestem bardzo zadowolony. Idealnie nadaje się do tego, aby jeździć po mieście, a w dłuższej trasie też sprawuje się ok.
Nadwozie brak komentarzaWnętrze brak komentarzaKomfort Wygodny, a przede wszystkim przyjemnie się prowadzi.Osiągi brak komentarzaKoszty Wyjątkowo ekonomiczny w jeździeUsługi serwisowe brak komentarzaNiezawodność Do tej pory nie miałem żadnych problemów.
Ocena ogólna
4.8
Data dodania:
2008-11-18 00:00
Nadwozie:
Hatchback-3d
Autor:
Pola
Napęd:
1.5 Benzyna 103 KM
Wersja:
Sport
Rocznik:
2008
Przebieg:
5,000 km
Auto jest interesujące, zarówno wizualnie jak i użytkowo. Wygląda atrakcyjnie, łatwo się prowadzi, dobrze trzyma się drogi, nie spala za dużo benzyny.
Nadwozie Ładne linie, obłe kształty. Wnętrze Wnętrze odrobinę za ciemne, przydałyby się odrobinę jaśniejsze tonacje. Podoba mi się deska rozdzielcza, te duże jasne tarcz stylizowane na sportowo.Komfort Prowadzi się komfortowo, hałas w normie.Osiągi Nie starałam sie jeździć więcej niż 130, więc nie wiem jak szybko może pomknąć ;)Koszty Nie miałam jeszcze żadnych awarii, słyszałam jednak, że z kosztami serwisu nie jest źle.Usługi serwisowe brak komentarzaNiezawodność Jak już pisałam: nie miałam do tej pory żadnych problemów, biorę to za dobrą wróżbę.
Ocena ogólna
4.3
Data dodania:
2009-08-04 00:00
Nadwozie:
Hatchback-5d
Autor:
Vezemir
Napęd:
1.3 Benzyna 86 KM
Wersja:
Exclusive
Rocznik:
2009
Przebieg:
17,000 km
Jak narazie wszystko OK.
Nadwozie Wydaje mi się ze najladniejsze auto w swojej klasie (i chyba nie tylk ow swojej)Wnętrze Tu niestety najniższa ocena. O ile projekt deski i zegarów rewelacyjny o tyle jak patrze na Clio to niestety mazda zostaje daleko w tyle. Tylko 3 za te twarde plastiki! Komfort Wyposażenie niespotykane w innych samochodach tej klasy i tak naprawde przy podobnej konfiguracji, ceny aut typu fabia, yaris są porównywalne. Świetnie trzyma się drogi - przyjemność z jazdy na serpentynach wynagradza twarde zawieszenie. Jak na tą klase bardzo cichy nawet powyżej 120km/hOsiągi Wysoka dynamika na pierwszych 3 biegach. Trochę gorzej na 4-5. Powyżej 3 tys. obrotów nabiera mocy i wtedy idzie jak burza. Jednak brakuje mocy przy 4 osobach w środku - no ale czego oczekiwać po 86 KM:)Koszty Mazda zaszalała trochę z ceną przeglądów. Jednak słysząc że fiat bierze po 2 tyś to 700 - 800 zeta wydaje sie znośne. Jednak Yaris kosztuje 200 :)Usługi serwisowe Niestety o Auto Art Jaremko we Wrocławiu nie moge powiedzieć dużo dobrego. Problemy począwszy od ceny ubezpieczenia wyzszej o 700 pln od obiecanej po lekki nieład i nieogarnięcie ilosci klientów przy przeglądach. Zauwazylem tez duzo lepsze podejscie do klientów ktorzy ogladają sie za Mazda 6 :-) Nie ma tragedi ale mogłoby być lepiejNiezawodność Drobne uszkodzenie maty wyciszającej klape silnika. Wyglada na typowo mechaniczne wiec nie mam pojecia jak:/