/  /  /  /  / CX-5 to początek nowej ery dla Mazdy
Mazda CX-5

Mazda CX-5

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena89 400 zł - 158 900 zł (aktualizacja: 2017-01-02)
Emisja CO2119 g/km - 165 g/km
Żużycie paliwa4,6 L/100km - 7,2 L/100km
 

CX-5 to początek nowej ery dla Mazdy

MMP|
null
© Mazda
nullnullnullnullnullnullnullnull

Mazda CX-5 to pierwsze auto japońskiego producenta, oferujące komplet nowych technologii Skyactiv, tworzących wydajniejsze, przyjemniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska lekkie samochody. Nowa CX-5 podnosi poprzeczkę w klasie kompaktowych SUV-ów na nowy, wyższy poziom.

Mazda postanowiła wejść w rynek kompaktowych SUV-ów z samochodem, który wyróżnia się wśród modeli konkurencji i wzbudza emocje godne znaku Mazdy. Nowa CX-5, inspirowana pięknem i potęgą natury wraz z różnymi formami ruchu zaobserwowanymi u zwierząt, to znakomite połączenie stylu i osiągów.

CX-5 symbolizuje kolejny krok firmy w dążeniu do Jinba Ittai, czyli poczucia jedności między kierowcą i samochodem. Dzięki nowatorskiemu podejściu inżynierów Mazdy do projektowania i produkcji, twórcy Skyactiv skutecznie połączyli pozornie wykluczające się założenia i zaprezentowali nową linię silników, skrzyń biegów, układów jezdnych i karoserii, które przedstawiają klientom zupełnie nowe oblicze.

Mazda CX-5 oferta modelowa z cennikiem

Projektanci CX-5 skupili się na czterech kluczowych wartościach, jakie ze sobą niesie. Stąd przyjemny dla oka, wzbudzający pozytywne emocje kształt karoserii oraz znakomita funkcjonalność i jakość wykonania wnętrza, które docenione zostało przez redaktorów magazynu WardsAuto.

Dziennikarze przyjrzeli się wnętrzom 40 różnych samochodów, które w ostatnim czasie otrzymały nowe lub ulepszone wzornictwo i materiały. Mazda CX-5 znalazła się w pierwszej dziesiątce samochodów, których wnętrza uznano za najlepsze na rynku.

Odpowiedzialność za środowisko to kolejny z najwyższych priorytetów zarówno jeśli chodzi o wpływ samochodu na środowisko, jak i bezpieczeństwo. Wreszcie żywiołowa, lecz przewidywalna dynamika jazdy stała się nieodłącznym elementem najnowszego modelu Mazdy.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mazda CX-5