/  /  /  / Ważne zmiany personalne w centrali Mazda Motor Corporation
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ważne zmiany personalne w centrali Mazda Motor Corporation

Mazda|
Masamichi Kogai
Masamichi Kogai

Mazda Motor Corporation ogłasza, że z dniem 25 czerwca Masamichi Kogai obejmie stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego marki. Kogai zastąpi na tym stanowisku Takashi Yamanouchi, który pozostanie prezesem zarządu.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Z kolei Seita Kanai, do tej pory sprawujący funkcję jako wiceprezes ds. innowacji Mono Tsukuri i rozwoju jakości, awansował na stanowisko wiceprezesa zarządu.

Akira Marumoto, poprzednio dyrektor wykonawczy ds. planowania, controllingu i strategii produktu, obejmie stanowisko wiceprezesa Mazdy i będzie odpowiedzialny za działalność marki w obu Amerykach oraz planowanie korporacyjne.

Wszystkie zmiany zostaną zatwierdzone podczas 147. walnego zgromadzenia akcjonariuszy 25 czerwca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama