/  /  /  / Udany wrzesień dla Mazdy
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Udany wrzesień dla Mazdy

Mazda|
null
© Mazda
null

Na rynku niemieckim Mazda uzyskała w miesiącu wrześniu 4 160 rejestracji nowych samochodów osobowych, co daje wzrost o 15,1%. Dla porównania, cały rynek zanotował w tym czasie lekki spadek (-1,2%).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Warto podkreślić, że wrzesień to już siódmy miesiąc w bieżącym roku kalendarzowym, kiedy to japońska marka notuje wzrost wolumenu rejestracji w Niemczech.

Łącznie od stycznia japońska marka może pochwalić się na rynku niemieckim dynamiką wzrostu na poziomie 8% (34 780 rejestracji). Wynik taki osiągnięto mimo negatywnego trendu widocznego dla całej branży (-6%).


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama