/  /  /  / Super nowość Mazdy przyjedzie jesienią
Mazda

Mazda

Zmień
Mazda to producent samochodów osobowych z siedzibą w Hiroszimie, który zasłynął jako jedyna japońska marka, której udało się wygrać 24-godzinny wyścig na torze Le Mans. Ciekawostką jest również fakt, iż przez długi czas w Polsce nie było oficjalnego przedstawicielstwa firmy, a samochody trafiały do naszego kraju w sposób mniej oficjalny.
Dowiedz się więcej o marce
 

Super nowość Mazdy przyjedzie jesienią

null
© Mazda
nullnullnullnullnull

Jak planuje generalny importer Mazda Motor na polskim rynku, kompaktowy model Mazda3 nowej generacji zadebiutuje w naszych salonach dealerskich w październiku.

Wcześniej samochód będzie mogła obejrzeć szeroka publiczność odwiedzająca jesienne targi motoryzacyjne we Frankfurcie (12-22 września). Aby dodatkowo podnieść rangę tego wydarzenia, Mazda zorganizuje niedługo specjalny konwój złożony z 8 egzemplarzy nowej Mazdy3, które w ciągu 30 dni przejadą łącznie ponad 15 000 km z Japonii właśnie na prezentację do Frankfurtu.

Oto zupełnie nowa Mazda3

W ciągu tej niezwykłej podróży samochody odwiedzą 30 miast w pięciu różnych krajach na dwóch kontynentach, pokonując dziewięć stref czasowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama