/  /  /  / Nadchodzi nowe Maserati Quattroporte
Maserati

Maserati

Zmień
Historia marki maserati sięga roku 1914, kiedy to Alfieri Maserati wraz z braćmi Carlo, Bindo, Ettore i Ernesto uruchomił warsztat samochodowy. Początkowo bracia Maserati trudnili się przygotowywaniem pojazdów innych marek do wyścigów, by w roku 1926 zbudować swój pierwszy samochód – model Tipo 26
Dowiedz się więcej o marce
 

Nadchodzi nowe Maserati Quattroporte

Maserati|
null
© Maserati
nullnullnull

Już podczas styczniowej wystawy motoryzacyjnej w Detroit oczom szerokiej publiczności zaprezentuje się nowa wersja limuzyny Maserati Quattroporte.

"Maserati stoi dziś przed bezprecedensowym wzrostem przemysłowym i strategicznym, który przyniesie roczną produkcję wielkości 50 000 samochodów w roku 2015. Jest to wyzwanie, do którego Maserati przygotowało się skrupulatnie i na które wszyscy oczekujemy z niecierpliwością - powiedział Harald Wester, CEO firmy.

"Mowa o wzroście bazującym na trzech nowych modelach i dwóch nowych segmentach rynku - zapowiada menadżer.

"Nowy Maserati Quattroporte to luksusowa limuzyna sportowa o wysokich osiągach oraz lekkim opływowym designie, który uwypukla wrodzony sportowy charakter i dynamizm drzemiący w tym modelu - dodaje Lorenzo Ramaciotti, dyrektor designu Maserati.

Maserati wjeżdża do Polski

Nowe i innowacyjnie silniki Maserati Quattroporte zaprojektowali i opracowali inżynierowie Maserati oraz Ferrari. Jednostki będą produkować zakłady Ferrari w Maranello.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Maserati

Reklama