/  /  /  / Maserati nawiązuje współpracę z Bowers & Wilkins
Maserati

Maserati

Zmień
Historia marki maserati sięga roku 1914, kiedy to Alfieri Maserati wraz z braćmi Carlo, Bindo, Ettore i Ernesto uruchomił warsztat samochodowy. Początkowo bracia Maserati trudnili się przygotowywaniem pojazdów innych marek do wyścigów, by w roku 1926 zbudować swój pierwszy samochód – model Tipo 26
Dowiedz się więcej o marce
 

Maserati nawiązuje współpracę z Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins Maserati|
null
© Maserati
nullnullnullnull

Firmy Bowers & Wilkins oraz Maserati nawiązały długoterminową współpracę, której celem jest stworzenie wysokiej jakości systemów audio przeznaczonych do samochodów z trójzębem w logo na masce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Efekty tej ciekawie zapowiadającej się współpracy pojawią się w salonach firmowanych już na początku przyszłego roku. To właśnie wtedy na rynek trafią pierwsze modele Maserati wyposażone w zaprojektowane przez inżynierów Bowers & Wilkins high-endowe zestawy audio.

Współpraca pomiędzy Bowers & Wilkins oraz Maserati została oficjalnie ogłoszona podczas wystawy samochodowej Paris Motor Show 2012.

Nowy projekt jest doskonałą okazją dla Bowers & Wilkins do poszerzenia swojej obecności w świecie motoryzacyjnym (firma przygotowuje m.in. wyrafinowane systemy audio dla modeli Jaguara), a dla nabywców samochodów Maserati gwarancją uzyskania perfekcyjnej jakości dźwięku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Maserati

Reklama