/  /  /  / Nowy Lexus GS autem roku 2012 Playboya
Lexus

Lexus

Zmień
Lexus to luksusowa marka samochodów osobowych należąca do koncernu Toyota, która została stworzona z myślą o konkurowaniu z najbardziej prestiżowymi europejskimi i amerykańskimi markami. Początkowo podstawowym i największym rynkiem zbytu miały być Stany Zjednoczone, jednak z czasem nastąpiła ekspansja ogólnoświatowa, dzięki czemu samochody tej marki można nabyć w przeszło 80 krajach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Lexus GS autem roku 2012 Playboya

Toyota Motor Poland|
null
© Lexus
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Lexus GS nowej generacji został wybrany "Samochodem Roku 2012" magazynu Playboy/edycja polska. Jak zapowiada japoński producent, rodzina modelu GS w niedalekiej przyszłości powiększy się o kilka nowych wersji.

Werdykt został uzasadniony w następujący sposób: "Jury Samochody Roku Playboya 2012 nie miało wątpliwości, że określenie prestiżowy sedan zyskało nowe znaczenie wraz z pojawieniem się najnowszego Lexusa GS".

"Piękny, dynamiczny, perfekcyjnie wykonany, nowoczesny. Sportowo stylizowany, ale niepozbawiony dyskretnej, szlachetnej elegancji. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Lexus GS będzie zachwycał swoich posiadaczy każdego dnia, oferując im luksus, wygodę, emocje, ale i bezpieczeństwo oraz udogodnienia, których u konkurencji wciąż trudno znaleźć. Czy w wersji tradycyjnej czy hybrydowej, GS spełnia wszystkie życzenia kierowcy, jakie ten mógłby mieć w stosunku do samochodu".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama