/  /  /  / Lexus i Agnieszka Radwańska
Lexus

Lexus

Zmień
Lexus to luksusowa marka samochodów osobowych należąca do koncernu Toyota, która została stworzona z myślą o konkurowaniu z najbardziej prestiżowymi europejskimi i amerykańskimi markami. Początkowo podstawowym i największym rynkiem zbytu miały być Stany Zjednoczone, jednak z czasem nastąpiła ekspansja ogólnoświatowa, dzięki czemu samochody tej marki można nabyć w przeszło 80 krajach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Lexus i Agnieszka Radwańska

Lexus Polska|
null
© Lexus
nullnullnullnull

Lexus Polska współpracuje z największymi polskimi sportowcami osiągającymi sukcesy na arenie międzynarodowej. Do Marcina Gortata, Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego dołączyła Agnieszka Radwańska.

Tuż przed turniejem wielkiego szlema (Wimbledon 2012) firma Lexus Polska nawiązała współpracę z najlepszą polską tenisistką Agnieszką Radwańską.

Klasyfikowana na trzecim miejscu w rankingu WTA Agnieszka jest bardzo utalentowaną tenisistką, która w wieku 23 lat wyrównała rekord Wojciecha Fibaka: triumf nad Magdaleną Rybarikovą w pierwszej rundzie turnieju na kortach Wimbledonu 2012 był 55. zwycięstwem w karierze w rozgrywkach wielkiego szlema, do którego zaliczają się Australian Open, US Open, Roland Garros i właśnie Wimbledon.

Znawcy tenisa podkreślają wyjątkową inteligencję w grze Radwańskiej, doskonałą konstrukcję psychiczną i dążenie do doskonałości.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama