/  /  /  / Łączność z internetem dla każdego pasażera
Lexus

Lexus

Zmień
Lexus to luksusowa marka samochodów osobowych należąca do koncernu Toyota, która została stworzona z myślą o konkurowaniu z najbardziej prestiżowymi europejskimi i amerykańskimi markami. Początkowo podstawowym i największym rynkiem zbytu miały być Stany Zjednoczone, jednak z czasem nastąpiła ekspansja ogólnoświatowa, dzięki czemu samochody tej marki można nabyć w przeszło 80 krajach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Łączność z internetem dla każdego pasażera

Lexus|
null
© Lexus
null

Pośród najnowszych rozwiązań technicznych, jakimi naszpikowany jest Lexus IS, pojawił się system Lexus Hotspot, oferujący każdemu z podróżujących niezależną, wysokoprzepustową łączność bezprzewodową z internetem.

Zawsze dostępna i gotowa do działania natychmiast po uruchomieniu samochodu funkcja Lexus Hotspot umożliwia jednoczesne korzystanie aż z pięciu urządzeń WiFi. Pozwala także na ich wzajemną komunikację w obrębie samochodu, umożliwiając zarówno wymianę danych na płaszczyźnie biznesowej, jak i wspólną grę.

Lexus Hotspot, opatrzony certyfikatem Wi-Fi Alliance, korzysta z dwóch anten w układzie zdywersyfikowanym, zapewniającym doskonałą łączność za pośrednictwem sieci komórkowej 3G nawet podczas jazdy z dużą prędkością.

Funkcje komunikacji 3G i 2G umożliwiają korzystanie z usług dowolnego operatora sieci komórkowej GSM za pośrednictwem karty SIM, a ponadto system dysponuje możliwością aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem sieci.

Układ dwu-antenowy zapewnia doskonałą jakość połączenia, a równocześnie system pozbawiony jest typowych wad dla smartfonowych punktów dostępowych WiFi, takich jak nadmierne obciążenie akumulatora urządzenia.

System Lexus Hotspot jest zasilany bezpośrednio z samochodowego akumulatora, co zapewnia nieprzerwane działanie. Działa w każdych warunkach pogodowych oraz w zakresie temperatur pomiędzy -20 a +65 stopni Celsiusza.

Lexus wygranym raportu niezawodności GTU 2014

Zwiększając siłę sygnału w kabinie, a tym samym funkcjonalność i elastyczność połączenia sieciowego, Lexus Hotspot oferuje osobom wykorzystującym samochód do pracy, pasażerom taksówek bądź prowadzonych przez szofera firmowych limuzyn, a także całym rodzinom przystępną możliwość łączności z internetem.

Lexus Hotspot dostępny jest w modelach IS, GS, CT oraz RX.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama