/  /  /  /  / Toyota utrzymuje prognozę na 2012
Lexus RX

Lexus RX

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Toyota utrzymuje prognozę na 2012

Toyota|
null
© Toyota
null

Firma Toyota Motor Europe podtrzymuje prognozę, zgodnie z którą sprzedaż spółki na rynku europejskim wynieść ma na koniec bieżącego roku łącznie około 835 000 samochodów marki Toyota i Lexus.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
TME podtrzymuje swoje prognozy mimo faktu, że w pierwszym kwartale bieżącego roku wolumen był gorszy niż w analogicznym okresie roku poprzedzającego o 6,4% (218 490 egzemplarzy), odzwierciedlając ogólny trend panujący na rynku europejskim.

Koncern podkreśla dobre wyniki takich modeli jak Toyota Yaris trzeciej generacji (50 700 sprzedanych sztuk) oraz zmodernizowany Avensis (19 800 sztuk), które zwiększyły wolumen odpowiednio o 11,7% oraz 7,2%.

Kryzys nie wszystkim straszny

10 kwietnia we francuskiej fabryce Toyoty rozpoczęła się produkcja nowego modelu Yaris z napędem hybrydowym.

W kolejnych miesiącach roku bieżącego koncern zapowiada premiery nowych i zmodernizowanych modeli, które dołączą do gamy produktowej marki Toyota oraz Lexus.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Lexus RX