/  /  /  /  / Kolejna odsłona nowego Lexusa
Lexus RX

Lexus RX

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Kolejna odsłona nowego Lexusa

Lexus|
null
© Lexus
nullnull

Lexus prezentuje nowy samochód koncepcyjny podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Detroit. Oto kolejny element nowego auta: jego wnętrze.

Zaprojektowany przez studio projektowe Calty w Newport Beach (Kalifornia), nowy koncepcyjny samochód Lexusa wyznacza nowy, elegancki kierunek projektowania współczesnego samochodu.

Odsłona nastąpi podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Detroit 9 stycznia 2012.

Wprowadzony w 1989 roku, Lexus stał się znany na całym świecie za jego dążenie do perfekcji, doskonałą jakość i zaawansowane technologie, wysokiej jakości produkty i jego unikalną koncepcję kompleksowej obsługi klienta.

W kolejnych generacjach samochodów Lexus wzmacnia tradycyjne wartości, takie jak niezrównana jakość wykonania, luksusowe wnętrze i najwyższej próby technologia, będąc wiernym L-finezji - filozofii projektowania stanowiącej bardzo istotny czynnik w pozycjonowaniu Lexusa jako wyjątkowo pożądanej marki na świecie.

Dzisiaj Lexus jest pierwszym (i jedynym) producent samochodów klasy oferującym pełną gamę modeli hybrydowych zawierających RX 450h, GS 450h, LS 600h i CT 200h.

W Europie modele z napędem Lexus Hybrid Drive stanowią ponad 60% całej sprzedaży Lexusa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Lexus RX