/  /  /  /  / Polska: Marcin Gortat w Lexusie
Lexus LS

Lexus LS

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Luksusowe
Cena449 200 zł - 722 900 zł (aktualizacja: 2016-10-01)
Emisja CO2244 g/km - 263 g/km
Żużycie paliwa8,6 L/100km - 11,4 L/100km
 

Polska: Marcin Gortat w Lexusie

Lexus Polska|
null
© Lexus
nullnull

Marcin Gortat jest w Polsce już od prawie trzech tygodni. Zdążył zorganizować i przeprowadzić spotkania i treningi z młodymi sportowcami trenującymi koszykówkę, odwiedził 7 miast i wszędzie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.

Swoje podróże po Polsce Marcin postanowił odbywać Lexusem, bo jak powiedział to samochód, którego najwyższa jakość, klasa i wyjątkowość, a także historia tworzenia i zdobywania rynków, szacunek dla klientów podkreślą cechy, jakie chce przekazywać młodym sportowcom.  

Marcin wybrał Lexusa z napędem hybrydowym (LS600hL). Sportowiec twierdzi bowiem, że frajdę sprawia mu zarówno prowadzenie tego auta, jak i korzystanie z dobrodziejstw „tylnej kanapy”, gdzie może się doskonale zrelaksować, poddając masażowi.

Na konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie "Gazety Wyborczej", Marcin powiedział, że jeździ mu się nadspodziewanie dobrze, że jakość i klasa samochodu przerastają oczekiwania i zainteresuje się Lexusem bliżej po powrocie do USA. "Prawdopodobnie będzie to mój kolejny samochód. Można się w nim zakochać".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Lexus LS