/  /  /  /  / Nowy Lexus IS w drodze!
Lexus IS

Lexus IS

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena162 900 zł - 244 900 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO299 g/km - 162 g/km
Żużycie paliwa4,2 L/100km - 7,0 L/100km
 

Nowy Lexus IS w drodze!

TMP|
null
© Lexus/Agnieszka Lisiuk
nullnull

W polskich salonach nowy Lexus IS pojawi się na początku czerwca, ale już dziś można go obejrzeć na przedpremierowych pokazach we wszystkich salonach Lexusa w Polsce.

Pierwszy taki pokaz odbył się 6 maja w warszawskim salonie Lexus Wola. 7 maja będą go mogli zobaczyć klienci warszawskiego salonu na Puławskiej, w środę na Żeraniu oraz 9 maja w Krakowie, a potem kolejno:
- 10 maja w Lexus Katowice
- 11 maja w Lexus Wrocław
- 13 maja w Lexus Poznań
- 14 maja w Lexus Szczecin
- 15 maja w Lexus Gdynia

Pierwsza warszawska premiera zgromadziła wiele znamienitych osób. Zaproszeni goście mieli po raz pierwszy możliwość obejrzenia „na żywo” nowego Lexusa, usiąść za kierownicą, sprawdzić komfort we wnętrzu, nowatorski design i najwyższą jakość wykonania.

Z zebranych opinii jasno wynika, że w rzeczywistości nowy Lexus IS prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

W gamie modelowej znajduje się IS 250 z napędem na tylne koła oraz IS 300h, jako pierwsza wersja modelu IS z napędem hybrydowym Lexus Hybrid Drive.

Obie wersje będą dostępne z kolejną generacją pakietu F Sport.

Marka przygotowała ciekawą ofertę z myślą o klientach, którzy zamówią auto w przedsprzedaży, czyli do 12 lipca: w wersji Elite cena zarówno modelu IS250, jak i IS300h wynosi 134 900 złotych.

Dla nabywcy luksusowego samochodu z segmentu D najważniejsze są jego osiągi. W połączeniu z radykalną zmianą stylistyki, nowy IS został stworzony z myślą o nieprzeciętnych możliwościach dynamicznych i wyjątkowych doznaniach za kierownicą.

Nowy IS otrzymał całkowicie zmienione wnętrze, które łączy oczekiwane w każdym Lexusie wyrafinowanie i wysoką jakość z bardziej sportowym, zorientowanym na kierowcę środowiskiem, wyraźnie zwiększoną ilością miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu oraz większym i wygodniejszym bagażnikiem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama