/  /  /  / Range Rover to samochód roku Playboya 2013!
Land Rover

Land Rover

Zmień
Land Rover to brytyjska marka zaliczana do producentów z segmentu premium, która specjalizuje się w wytwarzaniu samochodów terenowych. Tworzy ona jedną grupę biznesową z Jaguarem w portfelu akcyjnym właściciela – indyjskiego koncernu Tata. Jest to, obok Jeepa, jedna z najdłużej obecnych na rynku marek zajmujących się produkcją pojazdów terenowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Range Rover to samochód roku Playboya 2013!

JLR Polska|
null
© Land Rover
null

Całkowicie nowy Range Rover wygrał jubileuszowy plebiscyt i na dwudziestolecie polskiej edycji Playboya jednogłośnie został wybrany samochodem roku.

Gala Samochód Roku Playboya 2013 odbyła się 17 czerwca w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Szulim oraz Mateusz Borek.

Podczas gali wręczono nagrody dla zwycięzców tegorocznego plebiscytu Samochód Roku Playboya 2013. Do konkursu zgłoszono łącznie 75 nowych modeli, z których jury wybrało zwycięzców w 12 kategoriach.

W jury zasiedli: Włodzimierz Zientarski (przewodniczący jury), Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper oraz Rafał Jemielita.

Główną nagrodę i tytuł Samochodu Roku Playboya 2013 jury przyznało nowemu Range Roverowi.

Jak podkreśla brytyjski producent, nowy Range Rover jest jak dobra limuzyna. Samochód dopracowano w najdrobniejszych detalach, jest prestiżowy, a przy okazji da się nim zjechać z asfaltu i podróżować bardzo daleko od ubitych dróg.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama