/  /  /  / Niższe ceny na modele Jaguara i Land Rovera
Land Rover

Land Rover

Zmień
Land Rover to brytyjska marka zaliczana do producentów z segmentu premium, która specjalizuje się w wytwarzaniu samochodów terenowych. Tworzy ona jedną grupę biznesową z Jaguarem w portfelu akcyjnym właściciela – indyjskiego koncernu Tata. Jest to, obok Jeepa, jedna z najdłużej obecnych na rynku marek zajmujących się produkcją pojazdów terenowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Niższe ceny na modele Jaguara i Land Rovera

JLR Polska|
null
null

JLR Polska, jako generalny dystrybutor marki Jaguar i Land Rover w Polsce, wprowadził nowy, złotówkowy cennik. Dotychczas cena zakupu samochodów była uzależniona od kursu euro.

Natomiast przy tworzeniu cennika złotówkowego zastosowano niższy przelicznik euro niż obowiązujący na rynku, co w efekcie sprawiło, że ceny modeli Jaguar i Land Rover spadły nawet o 8%.

Strategia JLR Polska zakłada stabilność cen pomimo wahań kursu euro. Nowy cennik samochodów Jaguar i Land Rover daje klientom gwarancję ceny (w trakcie obowiązywania cennika) od złożenia zamówienia do odbioru samochodu.

"Pomimo wahań kursu euro zdecydowaliśmy się wprowadzić cennik złotówkowy w oparciu o niższy przelicznik niż średni kurs euro obowiązujący w Polsce. Cieszymy się, że teraz możemy zaoferować samochody marki Jaguar i Land Rover w niższej, stabilnej cenie w złotówkach - powiedział Dariusz Wawrzynów, dyrektor handlowy JLR Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama